Predaj pneumatík a náhradných dielov

Predávame pneumatiky všetkých rozmerov a značiek, ktoré si zákazník môže kúpiť u nás priamo v predajni alebo objednať. Okrem základnej komodity pneumatík v našej predajni ponúkame aj plechové a zliatinové disky, batérie, oleje, kvapaliny a ďalší sortiment. Predávame náhradné diely rôznych značiek pre všetky typy vozidiel.
 

Pneuservis

Pneuservisné služby vykonávame na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Odborná výmena kolies (pneu, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Ponúkame vám pneuservisné služby pre osobné, VAN a offroad automobily.
 

Rýchloservis

Kontrola a výmena brzdových segmentov, čapov, prevádzkových kvapalín, tlmičov a ďalších častí automobilu, ktoré vplývajú nielen na životnosť pneumatík, ekonómiu prevádzky vozidla, ale aj na bezpečnosť počas jazdy.
 

Plnenie pneumatík inertným plynom - Secur Pneus

Oveľa účinnejšie je plnenie pneumatík inertným plynom. Tento plyn je stabilnejší ako vzduch, pneumatiky netreba tak často dohusťovať, znižuje zahrievanie a prispieva k dlhšej životnosti pneumatík.
 

Uskladnenie pneumatík

Mimosezónne uskladnenie pneumatík poskytujeme pre uľahčenie vašej manipulácie s pneuamtikami pri sezónnej výmene. Každý nemá vyhovujúce podmienky na uskladnenie pneumatík (byty, firmy) a preto pneumatiky, ktoré v danej sezóne nepoužívate, u nás radi uskladníme.
 

Geometria kolies - meranie a nastavovanie

Rozšírili sme poskytované služby o špičkové zariadenie značky Hunter na rýchle meranie a nastavovanie geometrie automobilov.
 

Diagnostika

Diagnostika závad všetkých druhov osobných a ľahkých nákladných automobilov.
 

Výmena brzdovej kvapaliny

Naši zamestnanci Vám premerajú bod varu brzdovej kvapaliny a zároveň i preveria kvalitu brzdovej kvapaliny. V prípade zistenia jej neúčinnosti Vám ponúkame jej výmenu. Pri výmene používame značkové zariadenie, ktoré pracuje systémom odsatia a doplnenia novou, výrobcom vozidla predpísanou brzdovou kvapalinou. Brzdovú kvapalinu vymeníme na všetkých typoch automobilov.
 

Plnenie a dezinfekcia klimatizácie

Naše služby sme rozšírili aj o plnenie klimatizácie. Na našom modernom strojnom vybavení naplníme klimatizáciu na všetkych motorových vozidlách.
Základná údržba klimatizácie spočíva v čistení a dezinfekcii výparníka klimatizácie a vetracích kanálov šácht. Časovo nenáročná služba bez dlhšieho vylúčenia vozidla z prevádzky. Z klimatizácie sa odstránia škodlivé mikroorganizmy, plesne, nepríjemný zápach a dráždivé účinky. Pokiaľ sa po dezinfekcii klimatizácie nepodarí zápach úplne odstrániť, je potrebné dezinfekciu v krátkej dobe zopakovať. Ako prevenciu odporúčame dezinfekciu klimatizácie robiť 2x za rok.
 

Hustenie pneumatík dusíkom - ZDARMA

Alternatívou vzduchu, ktorý sa dnes bežne používa je dusík. Dusíkom naplnené pneumatiky sú pri stredných a vyšších rýchlostiach tichšie. Z toho dôvodu, že molekuly dusíka sú väčšie, pneumatiky pružia lepšie, keďže dusík neuniká medzi mikropórami plášťa a disku. K lepšiemu tlmeniu nárazov vo veľkom prispieva aj jeho stlačiteľnosť, ktorá je vyššia ako u vzduchu. Vďaka lepšiemu tlmeniu nárazov sa predlžuje aj životnosť tlmičov. V prípade núdze je možné pneumatiky dofúknuť aj vzduchom, čím sa však plyn znehodnotí. Dusíkom hustené pneumatiky treba dofukovať po trikrát dlhšej dobe, ako pneumatiky plnené vzduchom. Túto službu Vám ponúkame ZDARMA.
 

Sústruženie brzdových kotúčov

Novinka na slovenskom trhu v oblasti autoservisnej techniky. Sústruženie odstráni problémy súvisiace s vibráciami brzdových kotúčov, taktiež pískanie pri brzdení. Odporúča sa pri každej výmene brzdových platničiek. Celý proces netrvá dlho a môže byť vykonaný na počkanie.